Orbita Bukowno 2005 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Kalendarium

24

10-2014

piątek

godz. 16:30 trening Orlik Bolesław - GRUPA B

25

10-2014

sobota

AP Silesia Jaworzno - Orbita Bukowno 2005 - 11:00

26

10-2014

niedziela

9 urodziny obchodzi Marcel Leśniak

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

godz. 16:30 trening Orlik Bolesław - GRUPA B

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 84, wczoraj: 319
ogółem: 90 110

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Rozwój Katowice

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA - 0
SPOTKANIA U SIEBIE - 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE - 0


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole ; - -
Stracone bramki ; - -


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ ŻADNYCH SPOTKAŃ
U SIEBIE DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ U SIEBIE ZADNYCH SPOTKAŃ
WYJAZD DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ NA WYJEŹDZIE ZADNYCH SPOTKAŃ


Najnowsza galeria

12.10.2013 Turniej Zabierzów
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

Silent Dąbrowa GórniczaOrbita Bukowno 2005
Silent Dąbrowa Górnicza 4:4 Orbita Bukowno 2005
2014-10-20, 18:30:00
Dąbrowa Górnicza, Orlik ul. Piłsudzkiego 24
    relacja »

Najbliższe spotkanie

AP Silesia JaworznoOrbita Bukowno 2005
AP Silesia Jaworzno   Orbita Bukowno 2005
2014-10-25, 11:00:00

boisko trawiaste, Jaworzno, Kościuszki 1

Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Akademia Milenium Wojkowice 7:6 MUKP III Dąbrowa Górnicza
Zagłębie SA II Sosnowiec 13:1 Górnik II Jaworzno
RKS Grodziec 9:2 BKS Sarmacja II Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza 4:5 AP Silesia Jaworzno
Orbita Bukowno 2005 5:4 UKS Jedynka Łazy
KS ZEW Kazimierz Sosnowiec 7:0 Silent Dąbrowa Górnicza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
MUKP III Dąbrowa Górnicza - Silent Dąbrowa Górnicza
UKS Jedynka Łazy - KS ZEW Kazimierz Sosnowiec
AP Silesia Jaworzno - Orbita Bukowno 2005
BKS Sarmacja II Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik II Jaworzno - RKS Grodziec
Akademia Milenium Wojkowice - Zagłębie SA II Sosnowiec