Orbita Bukowno 2005 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Kalendarium

17

09-2014

środa

18

09-2014

czwartek

godz. 15:00 trening Orlik BUKOWNO - GRUPA A

19

09-2014

piątek

godz. 16:30 trening Orlik Bolesław - GRUPA B

20

09-2014

sobota

21

09-2014

niedziela

22

09-2014

pon.

godz. 16:30 trening Orlik BUKOWNO - GRUPA A

23

09-2014

wtorek

godz. 18:00 trening Orlik BUKOWNO - GRUPA A

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 168, wczoraj: 221
ogółem: 78 305

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyn

Informacje o drużynie: Rozwój Katowice

herb brak wprowadzonych informacji o drużynie

Statystyki zbiorcze drużyny

  Mecze Wygrane Remisy Porażki Pkt. Bramki Bilans
WSZYSTKIE SPOTKANIA - 0
SPOTKANIA U SIEBIE - 0
SPOTKANIA WYJAZDOWE - 0


Statystyki spotkań drużyny

Kolejka Gospodarz Gość Wynik


Statystyki bramek

  Wszystkie U siebie Na wyjeździe
  Ilość Średnia Ilość Średnia Ilość Średnia
Strzelone gole ; - -
Stracone bramki ; - -


Podsumowanie drużyny

  Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
RAZEM DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ ŻADNYCH SPOTKAŃ
U SIEBIE DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ U SIEBIE ZADNYCH SPOTKAŃ
WYJAZD DOTYCHCZAS ZESPÓŁ NIE ROZEGRAŁ NA WYJEŹDZIE ZADNYCH SPOTKAŃ


Najnowsza galeria

12.10.2013 Turniej Zabierzów
Ładowanie...

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orbita Bukowno 2005Akademia Milenium Wojkowice
Orbita Bukowno 2005 5:1 Akademia Milenium Wojkowice
2014-09-13, 11:00:00
Orlik Bukowno, ul. ks. Zelka
    relacja »

Najbliższe spotkanie

Zagłębie SA II SosnowiecOrbita Bukowno 2005
Zagłębie SA II Sosnowiec   Orbita Bukowno 2005
2014-09-20, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
MUKP III Dąbrowa Górnicza 7:0 RKS Grodziec
Unia Dąbrowa Górnicza 3:7 Zagłębie SA II Sosnowiec
Orbita Bukowno 2005 5:1 Akademia Milenium Wojkowice
KS ZEW Kazimierz Sosnowiec 13:3 Górnik II Jaworzno
Silent Dąbrowa Górnicza 7:2 BKS Sarmacja II Będzin
UKS Jedynka Łazy 6:5 AP Silesia Jaworzno

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
AP Silesia Jaworzno - MUKP III Dąbrowa Górnicza
BKS Sarmacja II Będzin - UKS Jedynka Łazy
Górnik II Jaworzno - Silent Dąbrowa Górnicza
Akademia Milenium Wojkowice - KS ZEW Kazimierz Sosnowiec
Zagłębie SA II Sosnowiec - Orbita Bukowno 2005
RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza